DOĞANIN
SÜRPRİZLERİ,
YAŞAMIN
RENKLERİ

PROJE KONSEPTİ

ÇOK YEŞİL, ÇOK MAVİ:
TAM İSTEDİĞİNİZ GİBİ

İstanbul’da doğanın bu kadar büyüleyici olabileceğini tahmin eder miydiniz? Lavender’de sadece lavanta değil yüzlerce bitki, ağaç ve çiçek hayatınızın başrolüne yerleşiyor. Mevsimler renklerine yeniden kavuşuyor, doğanın baş döndüren kokuları her gün yeniden misafiriniz oluyor... Çünkü Lavender’in kalbi yeşil alanlara ayrılıyor.

Büyük bir gölet alanı ve geniş yüzme havuzuyla suyun huzur veren etkisi yeşile eşlik ediyor. Yeşilin ve mavinin iç içe geçtiği tüm bu geniş alanlar sevdiklerinizle rüya gibi zamanlar geçirmek için ideal.

9 konut bloğu, ortadaki ana bahçe alanının çevresinde yer alırken, 5 blok projenin giriş cephesini oluşturacak şekilde konumlanıyor. Az katlı ve farklı yüksekliklerdeki binalar gözü yormayan ve görüş mesafesini kapatmayan bir yaşam alanı sunuyor: Göz alabildiğine doğa, mis gibi lavanta kokuları ve sonsuz bir gökyüzü...

Lavender’in iç bahçesinde konumlanan Lavender Cafe ve sosyal tesisleri, açık ve kapalı yüzme havuzları da gösterişli mimarisinin sosyal unsurlarını tamamlıyor.

TÜM İHTİYAÇLARINIZ KAPINIZIN ÖNÜNDE

Şık binalar, gösterişli mağazalar, ışıltılı vitrinler, temizlik ve düzen... Bir Avrupa şehrinde alışveriş yapmayı hangimiz sevmeyiz?

O zaman sizi de Lavender’e bekleriz! lavender'in ertafını çevreleyen üç yola cepheli alışveriş caddesindeki cadde mağazaları bölgenin sosyalleşeceği bir cazibe merkezi olacak. Her ticari ünite esnek ve kullanışlı tasarımlarıyla çok farklı ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte.

Göz alıcı mimarisiyle hareketli cadde hayatını birleştiren bu açık hava çarşısı, seçkin kafe ve restoranlarıyla sadece Lavender'in değil bölgenin ticaret ve sosyal hayatının da merkezi olamaya aday. Hayatın tüm güzellikleri Lavender'de kapınızın önünde başlıyor. Konforu ve seçkin mimarisiyle ayrıcalıklı bir yaşam oluşturuyor.